KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7758300
nr 775 8300
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Blandteknik, Olle Hjortzberg (1872-1959), förlaga, monogramsignerad, motivets mått: 17x14
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 september 2012
kl 19:29:23
28/8 19:27:20
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg